O nás

Martin

Sólová kytara Mandolína

Martin Blažek je kytarový mág, co vám vystřihne okouzlující sólo stejně pohodově jako strojově přesný funky rytmus.

Zajímá se o aparáty, nástroje, furt je testuje a vylepšuje. V devadesátkách to slušně rozjel s hranickou kapelou Bubble Gun. V práci je kancelářskou myškou, ale nejvíc ožije, když se přesune na svou chatu na Valachách.

Peťa

Bicí Cajón Trubka Zpěv

Petr Kopecký umí během sekundy přepnout mezi bicíma a trumpetou, zahraje vám „z kule“ cokoliv si vzpomenete a v jakékoliv tónině. Dělá taky kapelníka v místní dechovce a je členem snad všech spolků ve svých rodných Hustopečích. Když nebrázdí Moravu jako obchoďák, tak se rád stará o velký sad plný plodících ovocných stromů…

jindra

Zpěv a Doprovodná kytara

Jindřich Mařa je svatebním fotografem s hromadou klukovských vášní. Začalo to kytarou u ohňů v maskáčích, následovalo objevování rockové muziky. Před nějakou dobou neodolal looperu a to už byl právě ten chybějící malý kousek začít skládat vlastní melodie. Hrdý táta dvou synátorů a věčný buřič milující manželky Káťi už přes 24 let. 

Franta

Klávesy Zpěv Housle

František Kopecký je renesančním všeumělem, který fušuje do všeho možného. V práci manažer rozvoje venkova, v soukromí muzikant, co hraje taky folklór v Hudecké muzice, dělá varhaníka, pořádá kulturní akce nebo pouští muziku na retro diskotékách. Svého času pořádal na zámku v Hustopečích n.B. vyhlášený drum’n’bassový open-air BassDaCastle. Sem tam sepíše nějaký projekt, taky už si vyzkoušel zvukařství u filmu, moderování konferencí nebo třeba manažerování senátní volební kampaně. V kapele se taky stará o kontakt s pořadateli a fanoušky.

petr

Baskytara Bicí Zpěv

Petr Blažek je multinistrumentalista a nejzkušenější člen kapely. Lidi baví se svou baskytarou už pár desítek let, vedle toho nemá problém chytnout do ruky kontrabas, kytaru nebo bubenické paličky. Je nadšeným sběratelem starých kamer a promítaček, pro které mu dokonce v Hustopečích zřídili na zámku muzeum. Nepotkáte ho pěšky, protože všude jezdí na kole, to třeba když si vyjede na týdenní sóloputování po Moravě.

Založení kapely

troška historie pro zvědavce

Jako COKOLIVE existujeme a v současném složení hrajeme od podzimu 2022, naši členové se ale na poli živého muzicirování na nejrůznějších akcích pohybují a potkávají už řadu let… více informací